Hakkımızda


GÜL MUM Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır.


İlk kurulduğu günden bu güne her zaman FARKLI ve ÖZEL ürünler imal ederek yıllarca MUM İMALATI sektörende yer almıştır.Firmamız bu süre içinde kendini geliştirerek farklı bir ürün üretme gayretiyle MÜHÜR MUMU konusunda neler yapabileceğini araştırmış ve 2009 yılında GÜL MUM MÜHÜR MUMLARINA yeni bir boyut ve Tarz ile ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR.TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNE başvurarak ÜRÜNÜMÜZÜN FAYDALI MODELLER ADI ALTINDA patenti ALINMIŞTIR..


Türkiye’de ilk defa bizimle başlayan RENKLİ MÜHÜR MUMU üretimi GÜNÜMÜZDE ARANAN BİR ÜRÜN OLMUŞTUR. Yerli sermaye ile yapılmış Tek üründür. Ürünümüz başta MERKEZ BANKASI,DIŞ İŞLERİ BAKANLIĞI,ADLİ TIP KURUMU gibi Devlet Kurumlarında kullanılan ve Tavsiye edilen bir mühür mumudur. Tarihten günümüze mühür mumları köşeli ve çakmakla yakılan bir tarzda kullanılmıştır.


Ancak bunun uygulamada çok sıkıntılı olduğu herkezce bilinmektedir. Ayrıca uygulamada yüzeye yanarak düşmesi ve renginin siyahlaşması mühürdeki detayları okutmamaktadır. Durum böyle iken GÜL MUM MÜHÜR MUMLARINDA bu konu kesinlikte ortadan kalkmıştır. Yüzey parlak ve mükemmel ve tutucudur.


2013 Yerel seçimleri ve 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde GÜL MUM MÜHÜR MUMLARI tercih edilmiştir. Yaptığımız işe saygımız her daim  her şeyin en iyisini yapmak hedefimiz olmuştur. Bu ürünü kullanan herkez gibi sizlerde denediğinizde çok beğeneceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Yıllarca Mum imalatı sektöründe verdiğimiz GÜVENİ şu anda MÜHÜR MUMU konusunda da vermeye devam ediyoruz.  


Firmamız gücünü AİLESİNDEN almaktadır. Her zerresinde bir emeğin olduğunu hiç unutmuyoruz.Biliyoruzki bizi taklit etmek isteyeceklerdir. Ancak bilinmelidirki TAKLİTLER ORJİNALİNİ HER ZAMAN ARATIR.. Bizimle başlayan RENKLİ MÜHÜR MUMLARI sizlerin güveni ile en iyisini ve doğrusunu yine size verecektir. Sitemizde her türlü bilgi ve video bulunmaktadır. Dikkatlice okumanızı ve sorularınızı bize iltemnenizi istiyoruz..Sorularınızı Cevaplamaktan keyif alıcaz..

GÜL AİLESİ ADINA,Ercan GÜL
Copyright 2000 GÜL MUM MÜHÜR MUMLARI

Web Tasarım: Webuca