Hakkımızda

Gül Mum firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır.

İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı  sektörende yer almıştır.Firmamız bu süre içinde kendini geliştirerek farklı bir ürün üretme gayretiyle MÜHÜR MUMU konusunda neler yapabileceğini araştırmış ve 2009 yılında Gül Mum Mühür Mumlarına  yeni bir boyut ve tarz ile üretime başlamıştır. Türk Patent Enstitüsü'ne  başvurarak ürünümüzüb faydalı modeller adı altında patenti alınmıştır. 

Türkiye’de ilk defa bizimle başlayan RENKLİ MÜHÜR MUMU üretimi günümüzde aranan bir ürün olmuştur.  Yerli sermaye ile yapılmış tek üründür. Ürünümüz başta Merkez Bankası, Dışişleri Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu gibi devlet Kurumlarında kullanılan ve tavsiye edilen bir mühür mumudur. Tarihten günümüze mühür mumları köşeli ve çakmakla yakılan bir tarzda kullanılmıştır.

Ancak bunun uygulamada çok sıkıntılı olduğu herkezce bilinmektedir. Ayrıca uygulamada yüzeye yanarak düşmesi ve renginin siyahlaşması mühürdeki detayları okutmamaktadır. Durum böyle iken Gül Mum Mühür Mumları'nda bu konu kesinlikte ortadan kalkmıştır. Yüzey parlak ve mükemmel ve tutucudur.

2013 Yerel seçimleri ve 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Gül Mum Mühür Mumları tercih edilmiştir. Yaptığımız işe saygımız her daim  her şeyin en iyisini yapmak hedefimiz olmuştur. Bu ürünü kullanan herkez gibi sizlerde denediğinizde çok beğeneceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Yıllarca mum imalatı sektöründe verdiğimiz güveni şu anda mühür mumu konusunda da vermeye devam ediyoruz.  

Firmamız gücünü ailesinden  almaktadır. Her zerresinde bir emeğin olduğunu hiç unutmuyoruz. Biliyoruzki bizi taklit etmek isteyeceklerdir. Ancak bilinmelidirki taklitler orijinalini her zaman aratır. Bizimle başlayan renkli mühür mumları sizlerin güveni ile en iyisini ve doğrusunu yine size verecektir. Sitemizde her türlü bilgi ve video bulunmaktadır. Dikkatlice okumanızı ve sorularınızı bize iltemnenizi istiyoruz. Sorularınızı Cevaplamaktan keyif alacağız. 

GÜL AİLESİ ADINA, Ercan GÜL