Mühür Mumu Tabancalarımız

Mühür mumu tabancalarımız aşağıda sıralanmıştır. Bunların içinden istediğinizi kullanım durumunuza göre seçebilirisiniz. Mühürleme sırasında tabanca ile ilgili sorunlar yaşarsanız alttaki video size yardımcı olacaktır.

Örnek videoları izlemek için tıklayın.

1.Amatör Mühür Mumu Tabancası (55 Watt):  (  16  USD +KDV )Bu tabancayla uygulamanız  yavaş olacaktır. Her sıkışta yüzeye 2 ila 3 adet gibi mühür mumu dökebilirsiniz. Yaklaşık olarak 1   dakika kadar bekleyerek tekrar mührünüzü sıkabilirsiniz. Arka arkaya hızlı ısıtamazsınız. Uygulama sırasında 1 ya da 2 mum yüzeye sıktıntan sonra 1 dakika kadar beklemeniz gerekir. Acele hızlı iş yapamazsınız.

Örnek videoları izlemek için tıklayın.

Evde davetiye ya da zarf mühürlemede işinizi rahat göreceğiniz bir tabancadır. Bu tip az ve yoğun olmayan uygulamalarda bu tabancayı tavsiye ediyoruz.

2.Usta Mühür Mumu Tabancamız (80 Watt)(28 USD + KDV):  Amatör mühür mumu tabancamıza göre mühürlemede ısı açısından daha verimli bir tabancadır. Tabancamız ile Arka arkaya mühürlemeyi amatör tabancaya göre daha hızlı yapabilirsiniz. Amatör tabancada 2,3 adet sıkarken bu tabancayla mühür mumunu yüzeye 5-6 adet daha rahat sıkarsınız.

Örnek videoları izlemek için tıklayın.

Mum haznesi daha büyük olduğundan davetiye mühürlerken ya da adetli mühürleme yaparken butabanca ile zamanı daha iyi kullanırsınız. Yöntem olarak diğer tabancalardan hiçbir farkı yoktur. Arka arkaya mühürlemeyi amatör tabancaya göre daha hızlı yapmanızı sağlar.

3.Profosyonel Mühür Mumu Tabancası (100 Watt)(42 USD + KDV): Bu mühür mumu tabancası ile ard arda yoğun mühürlemelerinizi çok rahat yapabilirsiniz. Hızlı ısınır ve  kullanımda size hız kazandırır. Devlet Dairelerinde yoğun olarak tercih edilir. (Adli Tıp, Kriminal, Adliye, Merkez Bankası gibi) Bu tabancayı ise sürekli mühürleme yapan kişilere tavsiye ediyoruz. 

Örnek videoları izlemek için tıklayın.