Tekstil Damgası

Öncelikle bu işlemde kullanılan MÜREKKEP TEKSTİL SİYAH BOYASIDIR. 
Baskılarınızı KESE YADA KUMAŞA bastığınızda yıkama sonrası yüzeyden boya ÇIKMAZ...!   Mürekkebimiz tekstil boyasıdır. 
Yüzeydeki tutuculuğunu arttırmak için BASKI SONRASI ÜTÜLEME İLE daha kalıcı hale getirebilirsiniz...

Bu ürünümüz  temel 3 malzemeden oluşur.

1. Stamp:  Size ait logo şekil grafik. Bu bir stampa kazınarak size bitmiş hazır gönderilir. Burada önemli konu

sizin baskı yapacağınız alan. Bu alanı siz ölçü ile belirleyip  bize istediğiniz ölçüyü söyleyeceksiniz. Bu yüzeye baskıyı yaptığınızda ne büyük nede küçük olmalı. Özetle ölçüyü siz belirliyorsunuz.

2. Mürekkep: Genel olarak pamuklu yüzeylerde vurulacak tüm mürekkepler iz yapar. Ancak bu uygulamanın en doğru yöntemi tekstil boyası yani  Yüzeyden yıkansada çıkmayacak bir boya olmasıdır.  Bu boya ile yapılan baskılar yüzeyden yıkansada çıkmaz. Lütfen piyasadaki mürekkeplerle bu boyayı kıyaslamayın.  Bizim size vereceğimiz boya tekstil boyasıdır. yıkansada çıkmaz. Doğru Mürekkep budur.

3. Mürekkep Istampası:  Verdiğimiz mürekkebi bu yüzeye döküp yayıp sonrada emmesini beklemeniz gerekir. Hemen stampı basıp yüzeyde kullanmayın. Orantısız ve bol olarak gelir ve yüzeyde çirkin bir baskı çıkar.

Bu sebeple size verdiğimiz mürekkebi öncelikle ıstampaya sürüp yedirip tamamen ıstampada emilmesini bekleyin. Sonra stampı dokunup yüzeye bastırın. Göreceksiniz mükemmel parlak ve tutucu bir zemin elde edeceksiniz.